image

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Gönen Motorlu Araçlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1978 yılında ticari faaliyetine başlamış bir aile şirketidir. Şirketin kurucusu Gürsel Gönen olup, kardeşleri ile beraber yıllarca hem yurt içinde hem de yurt dışında(ithalat-ihracat) ticari alanda çalışmalar yapmıştır. 

Sektöre traktör yedek parça alanından giriş yapan firmamız, yıllarca başta Massey Ferguson ve Uzel olmak üzere birçok önemli markanın yedek parça distribütörlüğünü yapmıştır. Bu alanda Türkiye'deki çalışmaların yanısıra birçok ülkeye ihracat yaparak dünya pazarında da tanınmış bir firma haline gelmiştir.

Yürütülen pazar araştırmaları neticesinde 2008 yılından bu yana da üretici firma olarak da sektörde varlığını sürdürmeye ve başarısını artırmaya devam etmektedir. Firmamız 2008 yılında  zirai alet imalatı ile üretim hizmetine başlamıştır.

2011 yıılndandan itibaren Kurucu Müdür Gürsel Gönen, oğulları ile birlikte çalışmaya başlamış ve böylece yenilikçi bir bakış açısı ile dinamizm kazanan şirket çalışmalarına 2011 yılında Traktör,  2016 ise Yükleyici imalatını eklemiştir.

Her geçen gün talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda ürün çeşitliliği ve kalitesini artırarak hizmet vermeye devam etmekte olan firmamız ar-ge çalışmaları, müşteri geri dönüşleri ve ergonomik tasarımları ön planda tutarak en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.